W sobotę, 21 XI, Msza św. o godz. 9.00 odbędzie się doroczna pielgrzymka ministrantów, lektorów, ceremoniarzy, członków scholi parafialnych oraz szafarzy nadzwyczajnych Komunii Świętej do katedry w Świdnicy.

Podczas Mszy św. błogosławieństwo na czas formacji otrzymają kandydaci na lektorów, którzy rozpoczęli swoje dekanalne przygotowania.

Służba Liturgiczna zabiera ze sobą swoje stroje (komże, alby).

Po Mszy św. dla LSO oraz członków scholi w Klubie Bolko, na pl. Grunwaldzkim odbędzie się spotkanie  pt. “Rejs ku wieczności”

Podczas spotkania poczęstunek

Przewidywane zakończenie spotkania ok. godz. 12.30.

koszt udziału: 2 zł od uczestnika

ks. Michał