Dziś (w sobotę 21 XI 2015) w przeddzień Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla odbyła się Diecezjalna pielgrzymka LSO, scholi, szafarzy nadzwyczjanych Komunii Św. do katedry. Kandydaci na lektorów otrzymali błogosławieństwo. Mszy św. o godz. 9.00 przewodniczyć będzie JE ks. bp Adam Bałabuch. Podczas Mszy Św. błogosławieństwo na czas formacji otrzymali również kandydaci na lektorów, którzy rozpoczęli w Jaworzynie Śląskiej swoje dekanalne przygotowania. Nie zabrakło również scholi parafialnych i Nadzywczajnych Szafarzy Komunii Św., których moderatorem w Diecezji został nasz parafianin ks. Krzysztof Papierz.