“Miasto i Gmina Jaworzyna Śląska na dawnych pocztówkach” to pachnąca nowością drukarni najnowsza pozycja autorstwa pana Andrzeja Dobkiewicza, którą serdecznie polecamy. W serii ukazały się już dotychczas: Świdnica, Gmina Świdnica, Powiat Świdnicki oraz Wałbrzych na dawnych pocztówkach. W przygotowaniu jest Gmina Marcinowice oraz co najbardziej nas cieszy “Miasto i Gmina Żarów na dawnych pocztówkach”. We współpracy z panem Andrzejem rozpoczynamy jeszcze w tym roku pracę nad pierwszym tomem z cyklu “Szkice historii”, który zawierał będzie nasze najciekawsze opracowania dotyczące historii Żarowa i jego okolic.