Zbliża się wielkimi krokami PARAFIADA 2016, oraz czas obchodów 119-lecia naszej jaworzyńskiej parafii. Podejmujemy szereg działań promujących nasze Miasto Jaworzyna Śląska i naszą Parafię. Chcemy, aby również przedsiębiorstwa, sklepy oraz inne zakłady włączyły się w to wielkie przedsięwzięcie, które odbywa się corocznie, a w tym roku odbędzie się w czerwcu 2016 r. Uprzejmie prosimy Was drodzy już dzisiaj o włączenie się w PARAFIADĘ 2016, FESTYN OBCHODÓW 119-lecia PARAFII ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

Wszystkie dochody zgromadzone podczas tegoż festynu chcemy przeznaczyć na rewitalizację naszej świątyni.

Prosimy abyście Drodzy, jak co roku zaistnieli w szeregu dobroczyńców naszego kościoła – liczymy i zapraszamy Was do dalszej współpracy.

Prosimy, o ile to możliwe o:

□dostarczenie w ramach Waszych możliwości różnych gadżetów (długopisy, notatniki, smycze bądź inne) z waszym logiem firmowym,

□ podzielenie się asortymentem, jaki macie w Waszej ofercie sprzedażowej  jako sponsorzy nagród, a może nawet jako sponsorzy jakiejś wartościowej nagrody głównej na festyn!

□ wsparcie finansowe Parafiady 2016

□ lub inne pomysły, w jakich możecie Szanowni Państwo Nam zaproponować.

W zamian oferujemy możliwość wystawienia przez Was drodzy reklam, ulotek, oraz rozprowadzanie ich na naszym festynie. Pamięcią będziemy Was również obejmować podczas podziękowań publicznych, jak również na przebudowanej nowej stronie naszej jaworzyńskiej parafii www.parafia.jaworzyna.net w zakładce specjalnie dla Was przeznaczonej, jako darczyńców i firm, które wspierają naszą parafię.

Bardzo serdecznie prosimy o wsparcie naszej PARAFIADY 2016 – festynu, każdego, kto chciałby choć trochę podarować serca i czasu dla wspierania naszego kościoła również zapraszamy.

Zgłoszenia można dokonywać w zakrystii kościoła, kancelarii parafialnej.

Duszpasterze:

Proboszcz ks. kan. Janusz STOKŁOSA