Służba liturgiczna diecezji świdnickiej zmierzyła się dziś w 9. turnieju piłki nożnej. Ministranci i lektorzy dali popis piłkarskich umiejętności.

Od kilku dni pogoda nie zapowiadała się zbyt dobrze. Deszcz, chłód, szare niebo nie zraziły jednak 28 drużyn z diecezji, które przybyły do Strzegomia rozegrać turniej piłki nożnej. 15 z nich zmierzyło się w kategorii seniorów, a 13 – juniorów.

W kategorii juniorów I miejsce zajęła drużyna z parafii pw. Bożego Ciała z Międzylesia, II miejsce – z parafii pw. św. Brata Alberta ze Świebodzic, a III – drużyna z dekanatu kłodzkiego. Czwarte miejsce natomiast przypadło służbie liturgicznej z parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Jaworzynie Śląskiej

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

więcej zdjęć w galerii pod linkiem http://swidnica.gosc.pl/gal/spis/3834484.Turniej-pilki-noznej-LSO