OGŁOSZENIA PARAFIALNE PASIECZNA

– 5 maja 2019

1. Dzisiaj III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

XI Tydzień Biblijny i Trzecie Narodowe Czytanie Pisma Świętego pod hasłem: “Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego” (1 P 1,12).

Msza Św. o godz. 8.45 w intencji:

+ Julia i Albert KOWALEWSCY, Maria, Tadeusz, Zdzisław ROBECCY

– rodzina

– adoracja najświętszego sakramentu

2. W środę uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męcz. Głównego patrona Polski i patrona diecezji świdnickiej. Rocznica święceń J.E. Ks. Bspa Adama Bałabucha – polecamy Go naszym modlitwom.

Msza Św. O godz. 16.00 w intencji:

+ Rodzice: Maria i Stefan SZWED, Genowefa, Leon SORDYL, bracia – rodzina

3. W przyszłą niedzielę – IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO Niedziela Dobrego Pasterza

W IV Tygodniu okresu Wielkanocy, trwają kwartalne dni modlitw o powołanych do służby w kościele i o nowe powołania.

W naszej parafii uroczystość I Komunii św. o godz. 9.00

– Zbiórka do puszek na potrzeby seminarium w Świdnicy po każdej mszy święte

Msza Św. o godz. 8.45 w intencji:

+ Maria i Helena PLIZGA

– Helena z mężem