OGŁOSZENIA PARAFIALNE PASIECZNA

– 13 styczeń 2019

1. Niedziela – Chrztu Pańskiego

Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Pamiętajmy także w modlitwach o naszych rodzicach, rodzicach chrzestnych i wszystkich tych, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.

Dzisiejsza niedziela kończy obchód Narodzenia Pańskiego

tradycyjnie jednak przedłużamy śpiew kolęd do 2 lutego. Od jutra rozpoczyna się w liturgii okres zwykły – w Ciągu Roku

Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pokropienie

Msza Św. o godz. 8.45 w intencji:

+ rodzice, teściowie, dziadkowie, mąż – Helena Antosz

2. W przyszłą niedzielę

Msza Św. o godz. 8.45 w intencji:

+ Leokadia, Jan SIEKIERSKI, Helena, Andrzej, Józef CHRZAN

– rodzina

Kancelaria Parafialna czynna w okresie kolędy

w poniedziałek 8.30 – 9.30