Główne Menu
Historia

Kościół parafialny pw. św. Józefa Oblubieńca NMP został zbudowany w 1897 roku, w stylu neogotyckim. Pierwszy zapis w księgach metrykalnych został dokonany 14 lutego tegoż roku.

8 października 2015 od 8:00 uczestniczyliśmy w II Rekolekcjach Diecezjalnych  

„GŁOŚCIE EWANGELIĘ (…) A TYM, KTÓRZY UWIERZĄ ZNAKI TOWARZYSZYĆ BĘDĄ”

Wraz z ks. Proboszczem uczestniczyłem w programie rekolekcji, który był dość bogaty: adoracja Najświętszego Sakramentu – Bazylika NMP, wprowadzenie/uwielbienie, trzy konferencje  o. Antonello, Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi /różaniec. Msza św. z homilią pod przewodnictwem JE ks. bp. Ignacego Deca – Bazylika NMP.

Konferencja dotyczyła nowej ewangelizacji, będziemy chcieli również w naszej parafii zaszczepić trochę nowej ewangelizacji..

ks. Michał