Podążaj z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę
I obdarzy swoim błogosławieństwem.

(z życzeń od ks. Wikariusza Michała i LSO)

Dziś swoje patronalne święto obchodzi nasz Ks. Proboszcz Janusz Stokłosa. Oto kilka zdjęć z uroczystości.

Mszy św. przewodniczył Czcigodny Solenizant wraz z Ks. Wikariuszem. Wśród osób składających życzenia nie zabrakło naszych parafian z Jaworzyny i Pasiecznej, oraz dzieci z naszej jaworzyńskiej wspólnoty. Życzenia złożyli również przedstawiciele grup parafialnych: Liturgicznej Służby Ołtarza, Towarzystwa Przyjaciół WSD w Świdnicy. Nasz solenizant wspomniał na końcu Mszy Św., że najcenniejszym darem jaki mógł otrzymać, były Msze Św., które zostały zamówione w Jego intencji, oraz dziękował za pamięć i życzliwość.