OGŁOSZENIA ( 17 marzec 2019 )

1. Niedziela – II Wielkiego Postu

W imię Boże rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne

Serdecznie witamy Księdza Rekolekcjonistę i życzymy obfitych łask Bożych

Program w gablocie i na stronie parafii

Poniedziałek – dzień spowiedzi

Dzieci i młodzież będą miały spotkania rekolekcyjne w czasie zajęć szkolnych

o godz. 10.15 i 11.00 – zapraszamy rodziców i opiekunów

Msze św. 7.30 10.00 11.15 15.00 19.00

Gorzkie Żale o godz. 18.00

( ofiary składane przy adoracji krzyża – to jałmużna postna )

Trwa Nowenna do św. Józefa przed Uroczystością odpustową

Dzisiaj przed odpustem Towarzystwo Przyjaciół Seminarium sprzedaje ciasta odpustowe – dochód przeznaczony jest na dalsze remonty.

We wtorek uroczysta Msza św. odpustowa ku czci św. Józefa Oblubieńca z udziałem kapłanów z naszego dekanatu o godz. 18.00 Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w czwartek – koronka do Bożego Miłosierdzia

3. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i Komunia św. Msza św. o godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla starszych o godz. 18.00 i Msza św.

W dniu 23 III – sobota – Uroczysta Mszę Św. z racji XV-lecia  diecezji świdnickiej o godz. 11.00  w katedrze pod przewodnictwem JE ks. abp. Salvatore Pennecchio, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce Zapraszamy do udziału w uroczystości naszej diecezji

4. W przyszłą niedzielę

Msza św. o godz. 7.30 10.00 11.15 15.00 19.00

Gorzkie Żale o godz. 18.00

( ofiary składane przy adoracji krzyża – to jałmużna postna )

Zbiórka do puszek po każdej Mszy św. na pomoc polskim misjonarzom

5. W kiosku parafialnym do nabycia:

Niedziela” „Gość Niedzielny” „Mały Gość Niedzielny” inne katolickie gazety, dewocjonalia, znicze,

6. Spotkania formacyjne:

Lektorzy, ministranci i kandydaci – czwartek godz. 18.30

Krucjata Eucharystyczna – piątek godz. 16.00

7. Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

róża św. Stanisława, róża Królowa Różańca św., rodz. Borecki, Antonina Korzystka i Ofiarodawca Bogu Wiadomy

Na kwiaty i światło do Bożego Grobu

Maria Moryl, róża św. Wojciecha, rodz. Kucaj, róża św. Stanisława, róża Królowa Aniołów, róża Wszystkich św., róża Królowej Różańca św., róża Królowej Świata i Ofiarodawca Bogu Wiadomy

za złożone ofiary Serdeczne Bóg Zapłać

Pragniemy Serdecznie podziękować Kościelnym i Paniom za porządki w kościele

W sobotę 30 marca będziemy się modlić za zmarłych o godz. 17.00 a o godz. 17.30 będzie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych przez parafian. Kartki z imionami zmarłych można składać w zakrystii, kancelarii czy na tacę w kopercie składając przy tym ofiarę na Mszę zbiorową.

Przygotowanie dla narzeczonych dla dekanatu Żarów o godz. 16.00 w Żarowie

Kancelaria Parafialna czynna