• Ogłoszenia parafialne 14.04.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10:00 spotkanie rodziców dzieci rocznicowych.
    2. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Oświęcimia, Wieliczki, Zakopanego w dniach 22-33 czerwca. Informacje w gablocie.
    3. Za tydzień na Mszy świętej o godzinie 10:00 modlić się będziemy za księdza Jerzego z okazji jego imienin.
    4. Bóg zapłać ofiarodawcom: Walentyna Bykowska, Roman Pindel, 3 osobom Bogu wiadomym.
    5. Informujemy że festyn w parafialne odbędzie się 15 czerwca na stadionie. Prosimy o fanty na loterię.

PIELGRZYMKA

Oświęcim, Zakopane, Wieliczka

22-23.06.2024

dzień 1: około 4:00 wyjazd ( godzina do ustalenia po potwierdzeniu godziny zwiedzania w Auschwitz-Birkenau)