OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.07.2024 R.

Dzisiaj przeżywamy XVII niedzielę zwykłą.

W tym tygodniu wspominamy:

• poniedziałek – św. Marty, Marii i Łazarza .
  • środa – św. Ignacego z Loyoli.
  • czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego.

8 sierpnia organizujemy wyjazd autokarowy na zakończenie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Koszt to 90 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Wyjazd o godz 7.00.

Dzisiaj z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Zbierane przy tej okazji ofiary przeznaczone są na pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w sobotę 5. października. Cena – 100 zł. Zapisy w zakrystii bądż kancelarii.

Zachęcamy do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy 1. sierpnia z Katedry Świdnickiej. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki będzie o godz. 8.00 w katedrze.

W tym tygodniu w środę zostanie odprawiona Msza Święta zbiorowa za zmarłych.

W piątek przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Spowiedż w godz. 17.00 – 17.30.

W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryii

Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca – po mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po mszy św o godz.11.15 zmiana tajemnic różańca św.

Od 1. sierpnia tj. od czwartku na czas trwania pieszej pielgrzymki na Jasną Górę wszyscy chętni do uczestnictwa w grupie duchowego pielgrzymowania będą spotykać się codziennie na Mszy św. wieczornej by po niej odmówić modlitwy przy grocie. Ponadto zapraszamy na „Apele Jasnogórskie” o godz 21.00 przy grocie.

Msza św. w intencji organizatorów czerwcowego festynu parafialnego odbędzie się 13. sierpnia o godz. 17.30