OGŁOSZENIA (18 Sierpnia 2019)

1. Dzisiaj – niedzielę XX niedziela w ciągu roku

• Msza św. 7:30 10.00 11.15 19:00

• Modlitwy przy Grocie o godz. 18.30 i Nowenna

Nowenna przed Uroczystością Matki Bożej Częstochowskiej w intencji o Błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży, nauczycieli i katechetów w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

W tygodniu Msza św. o godz. 17.30 i 18.00, w środę o 8.00 i 17.30

2. W środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek koronka do Bożego Miłosierdzia

3. W przyszłą niedzielę XXI Niedziela w ciągu roku

– Zmiana Tajemnic Różańca Świętego dla Ojców po sumie

• Msza św. 7:30 10.00 11.15 19:00

• Modlitwy przy Grocie o godz. 18.30 – zakończenie

4. W kiosku parafialnym do nabycia:

Gość Niedzielny” ,,Niedziela”, „Apostolstwo chorych”, L’Osservatore Romano, „Misje dzisiaj”, „ Świat Misyjny” i inne katolickie gazety, dewocjonalia,

znicze, śpiewniki.

5. Ofiary na potrzeby kościoła złożyli:

Adamina Kotów, Ofiarodawca Bogu Wiadomy

Za złożone ofiary Serdeczne Bóg Zapłać

Pragnę Podziękować Kościelnym i Paniom za porządki w Kościele oraz wokół Kościoła oraz Panom za podjęte prace.

7. W Tym tygodniu wspominamy:

PONIEDZIAŁEK św. Jana Eudesa, kpł

WTOREK św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

ŚRODA św. Piusa X, papieża

CZWARTEK Najświętszej Maryi Panny Królowej

PIĄTEK św. Róży z Limy, dziewicy

SOBOTA Święto św. Bartłomieja, apostoła

Light for Live

Organizowany jest wyjazd z naszej parafii na “Light for life 2019” (Wambierzyce), który odbędzie się dnia 21.09. br. . Jest to katolicki festiwal młodych skierowany. Całe wydarzenie odbywa się na terenie wambierzyckiej Bazyliki, a młodzież jest pod opieką organizatorów. Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem. Więcej szczegółów w Gablocie parafialnej i na stronie internetowej Naszej Parafii.

Kancelaria Parafialna czynna w poniedziałek 8.00 – 9.00 15.30 – 17.00

Dożynki Jasnogórskie. 31.08-1.09.2019. Zaproszenie na ogólnopolską pielgrzymkę rolników. Szczegóły na plakacie.